This site uses cookies to deliver our services and to show you relevant ads and presentations. By clicking on "Accept", you acknowledge that you have read and understand our Cookie Policy , Privacy Policy , and our Terms of Use.
X

Download Content marketing PowerPoint Presentation


Login   OR  Register
X


Iframe embed code :Presentation url :

X

Description :

Available Content marketing powerpoint presentation for free download which is uploaded by search an active user in belonging ppt presentation Business & Management category.

Tags :

Content marketing

Home / Business & Management / Business & Management Presentations / Content marketing PowerPoint Presentation

Content marketing PowerPoint Presentation

Ppt Presentation Embed Code   Zoom Ppt Presentation

About This Presentation


Description : Available Content marketing powerpoint presentation for free download which is uploaded by search an... Read More

Tags : Content marketing

Published on : Mar 14, 2014
Views : 533 | Downloads : 0


Download Now

Share on Social Media

             

PowerPoint is the world's most popular presentation software which can let you create professional Content marketing powerpoint presentation easily and in no time. This helps you give your presentation on Content marketing in a conference, a school lecture, a business proposal, in a webinar and business and professional representations.

The uploader spent his/her valuable time to create this Content marketing powerpoint presentation slides, to share his/her useful content with the world. This ppt presentation uploaded by onlinesearch in Business & Management ppt presentation category is available for free download,and can be used according to your industries like finance, marketing, education, health and many more.

SlidesFinder.com provides a platform to marketers, presenters and educationists along with being the preferred search engine for professional PowerPoint presentations on the Internet to upload their Content marketing ppt presentation slides to help them BUILD THEIR CROWD!!

User Presentation
Related Presentation
Free PowerPoint Templates
Slide 1 - Content marketing Jak připravit a využít správný obsah pro získání zákazníků
Slide 2 - ppt slide no 2 content not found
Slide 3 - ppt slide no 3 content not found
Slide 4 - Jak to začalo 4200 př. n. l. Volný překlad – Šest způsobů jak použít oštěp proti medvědovi.
Slide 5 - 1895 John Deer začal vydávat zákaznický časopis The Furrow (Brázda). Časopis seznamoval s  nejnovějšími technologiemi a poznatky pro zemědělství. Dnes časopis s nákladem 1,5 miliónů výtisků a distribucí ve více než 40 zemních.
Slide 6 - 1900 Michelin Red Guide, nejstarší a nejznámější průvodce pro motoristy. Informace o servisech a pohostinství. Jako první uděloval hvězdičky hotelům a restauracím. 1904 Jell-O kniha receptů zdarma. Tržby 1 milion dolarů během dvou let.
Slide 7 - 1922 30. léta Procter & Gamble Rozhlasové hry tzv. mýdlové opery. Prezentace značek Duz či Oxydol. Sears – vlastní rádio World´s largest store radio program. Informace pro farmáře během krize.
Slide 8 - 1982 Hasbro a Marvel – revoluce v marketingu hraček. Vytvoření komiksu G.I.Joe a na to návázaný prodej hraček. První komiksová kniha s reklamou v TV.
Slide 9 - 1985 Boom ve vydávání zákaznických časopisů. Lego – Bricks Kicks, dnes LEGO Club. 1987
Slide 10 - 2004 2006 Microsoft – první významný firemní blog Channel 9. Nike a Apple vytvořily Nike+ - aplikaci pro tvorbu běžeckých tras a měření tréninkových výsledků.
Slide 11 - 2007 Blentec Nahrál na Youtube první video ze série „Will it blend?“. 6 milionů shlédnutí 385 tisíc sledovatelů Nárůst tržeb o 700%!!
Slide 12 - 2008 Procter & Gamble Portál BeingGirl – problémy dospívajících dívek. 4x vyšší tržby souvisejících produktů. American Express Portál Open Forum – klíčový zdroj pro malé podnikatele. Nárůst návštěvníků 23x během dvou let.
Slide 13 - 2011 Coca Cola Content marketing (příběhy) základem marketingové strategie. Očekávaná investice 1 mld. dolarů.
Slide 14 - 4 důvody pro změnu (od tradičního marketingu ke content marketingu) Tradiční reklama přestává fungovat. Média upadají a neplní svou roli. Zákazníci chtějí více a lepších informací. Moderní technologie vám pomůžou.
Slide 15 - Tradiční reklama přestává fungovat Jak z toho ven? Kvalitní obsah, který si spotřebitelé najdou, když se o problematiku začnou zajímat.
Slide 16 - Média upadají a neplní svou roli
Slide 17 - Média upadají a neplní svou roli Informace volně dostupné na internetu. Diktát x aktivní výběr. Klesající prodeje = osekávání nákladů a snižování stavů novinářů = méně kvalitní, propracovaný a aktuální obsah = další pokles prodejů.
Slide 18 - Zákazníci chtějí více a lepších informací Spotřebitelé dávají čím dál větší váhu osobně zjištěným a získaným informacím. Podíl uživatelů internetu používajících internet jako první zdroj informací při nákupu zboží a služeb stále roste. Zdroj: Projekt NetMonitor (2011)
Slide 19 - Moderní technologie vám pomůžou Nástup internetu a jeho různých komunikačních kanálů, v prvé řadě sociálních sítí, zcela změnil způsob komunikace mezi firmami a spotřebiteli. Fyzické a logistické překážky jsou pryč.
Slide 20 - Jak zavést content marketing do praxe Stanovte, na které firemní cíle má content marketing vazbu. Ujasněte si, pro koho je obsah určen. Určete požadovanou odezvu. Vyberte správné nástroje.
Slide 21 - Vazba na firemní cíle Aby byl váš content marketing úspěšný a efektivní, musí být v souladu s obchodními cíli celé firmy. Jasně definované a měřitelné cíle, které chcete dosáhnout, pokud jde o prodeje, podíl na trhu apod. Stanovte vazbu na cíle: Máte v úmyslu přivést více návštěvníků na váš web? Jak to souvisí s firemními cíli?
Slide 22 - Ujasněte si, pro koho je obsah určen Poznejte a popište cílové zákazníky. Co jsou zač? Kolik můžou za vaše produkty či služby utratit? Jaké mají starosti, co v práci řeší a jaké jsou jejich cíle? Vytvořte takzvané persóny (angl. buying personas).
Slide 23 - ppt slide no 23 content not found
Slide 24 - Určete požadovanou odezvu Určete, co chcete, aby zákazníci udělali poté, co dostanou obsah. Akce provažte s cíli. Pyramida: metriky - cíle - přínosy
Slide 25 - Vyberte správné nástroje Vezměte do úvahy vaše cíle, charakter vašich zákazníků a rozpočet. Vše provažte. Nástroje pro content marketing jsou například: newsletter, eBook, kniha, blog, článek, zákaznický časopis, případové studie, video, webcast, podcast, webinář, atd.
Slide 26 - Jak vytvořit dobrý obsah Šest pravidel pro vytváření správného obsahu pro content marketing: Neobsahuje reklamu. Je věcný, ale má i emoční rovinu. Je lehce srozumitelný všem čtenářům. Je dobře napsaný. Je v souladu s cíli firmy. Uvádí příklady.
Slide 27 - Jak obsah šířit Marketing na marketing Využijte neplacené kanály, zejména sociální sítě. Myslete na to, abyste vytvářeli zprávy o vašem obsahu, tyto zprávy také zmiňujte v dalších zprávách. Placené šíření – PPC kampaně, kontextová reklama.
Slide 28 - Copywriting
Slide 29 - Co je to copywriting? Encyklopedická definice: tvorba účelových textů propagačního charakteru. Naše definice: Text dělaný zákazníkovi na kůži, který zadavateli šetří nebo vydělává.
Slide 30 - Podívejme se na to zblízka
Slide 31 - Parfumerie Co si lidé myslí, že prodávají: parfémy. Co skutečně prodávají: pocit jedinečnosti, touhu, svůdnost, obdiv mužů a žen.
Slide 32 - Pivovar Co si lidé myslí, že prodává: pivo. Co skutečně prodává: chlapáctví, příjemné chvíle, vstupenku do společnosti, únik z reality.
Slide 33 - Výrobce značkových hodinek Co si lidé myslí, že prodává: hodinky. Co skutečně prodává: důstojnost, prestiž, sociální status.
Slide 34 - Prodejce dámských kabelek Co si lidí myslí, že prodává: kabelky. Co skutečně prodává: příjemný pocit z nové koupené věci, obdiv a závist jiných žen.
Slide 35 - Správný copywriter to ví a podle toho texty píše!
Slide 36 - Kde všude copywriting najdete? Weby. Reklamní texty – inzeráty, billboardy, plakáty. PR články. Emaily. Firemní blogy. Firemní časopisy. Newslettery.
Slide 37 - Sourozenci copywritingu Web-copywriting = psaní poutavých textů pro internetové stránky. SEO copywriting = psaní poutavých textů s důrazem na výskyt klíčových slov a s tím spojenou optimalizaci pro vyhledávače.
Slide 38 - Co vám přinese správný copywriting? Případová studie: Mandelli, s. r. o. Pardubické interiérové studio. Výborné knowhow vlastníků - manželů Štěpánových. Slušná návštěvnost, ale nízké konverze. Co s tím?
Slide 39 - Typické chyby Nesrozumitelné parametry produktu. Špatné členění textu. Absence nebo naopak přehršel klíčových slov (ideální je 4-5 %). Důležitá sdělení nejsou zvýrazněna. Chybí výzva k akci.
Slide 40 - Hlavní zásady Titulek je polovina úspěchu. Nejpádnější argument na začátek. Zapojte emoce, fantazii, příběh. Zákaz trpného rodu, dlouhých souvětí a cizích slov. Důležité informace zvýrazňujte. Neslibujte, vyzývejte. Čleňte text do odstavců i odrážek. Čísla budí pozornost.
Slide 41 - Úkol pro vás (zdroj)
Slide 42 - Písnička 1 http://www.youtube.com/watch?v=eAfyFTzZDMM Písnička 2 http://www.youtube.com/watch?v=ZYhZVqODYsI
Slide 43 - Návrh pro Písničku 1 Cílová skupina: 18-35, střední společenská vrstva, romantická, mírně nejistá. Večírek, ples či romantika ve dvou? V žádném ženském šatníku nesmí chybět little black dress. Uspějete s nimi při každé příležitosti. Rafinovaný výstřih modelu vám navíc dodá špetku tajemství. Ženy na vás budou žárlit a muži toužit objevovat. Nebojte se zazářit v nesmrtelné klasice.
Slide 44 - Návrh pro Písničku 2 Cílová skupina 35-55, vyšší společenská vrstva, vzdělaná, distingovaná, decentní. Omrzel vás už klasický střih a hledáte oživení? Černá šaty Bruno Banani nápaditě přitáhnou pozornost k vašim přednostem, aniž byste se musela podbízet. Podtrhnete jimi vybraný vkus pravé dámy na úrovni. Staňte se přirozenou královnou večera a nechte za sebe mluvit nevtíravou krásu.
Slide 45 - Stejně ale dobrý text nevymyslíte? Najměte si copywritera!
Slide 46 - Jaké potřebuje copywriter zadání? Rozsah textu (v NS). Druh textu. Umístění textu. Cíl textu. Cílová skupina textu. Klíčová slova. Termíny. Zdroje informací. Vaši ochotu.
Slide 47 - Tipy Marketingové kanceláře Jak napsat účinný reklamní text Jak napsat dobrý článek pro web 7 tipů, jak napsat obchodní dopis, který prodává Jak napsat dobrý reklamní slogan Jak dobře zvolit název firmy Jak správně nazvat vaše webové stránky
Slide 48 - Děkujeme za pozornost www.marketingova-kancelar.cz